Корисна інформація

Статті

Сайт графічного дизайнера Володимира Басова

Початковий зв'язок і прорахунок виключно за допомогою електронної пошти або форми он-лайн.

 

Розробка дизайн макетів виконуються виключно у вечірній час по буднях (пн-пт) з 19:30 до 23:55, та у вихідні дні.

Разработка дизайна сайта визитки, обычной и мобильной версии!

 

Обрисовать логотип в вектор

 

Разработка баннеров для сайтов, jpg, gif, flash

 

Создание профессионального макета логотипа на основании готового эскиза или идеи

 

Шаблоны карманных календарей 2017, 70х100мм

 

Праздничные этикетки на

шампанское!

 

Что такое техническое задание для дизайнера и как его правильно составить?

 

Что такое правка или исправление, в разрабатываемом макете!?

 

Форматы конвертов и их точные размеры в мм

 

Разработка дизайна

презентации PowerPoint

 

Важные факты о разработке дизайна логотипа

 

Услуги дизайнера

 

Размеры форматов бумаги

 

3 причины по которым нужно иметь профессиональный дизайн логотипа для бизнеса

 

Фотографии из интернета для полиграфии

 

Полезная и важная информация для разработки билборда

 

Разработка макета приглашение на свадьбу

 

Что нужно знать при разработке логотипа.

 

Разработка рекламных макетов для метрополитена

 

Обложка на заказ для страницы в социальной сети

 

Новогодний логотип

 

Веб дизайн 

 

Рекламный макет в газету.

 

Дизайн наружной рекламы.

 

Перевод логотипа на другой язык.

 

Украинская символика, скачать в векторе

 

Украинский орнамент, скачать в векторе

 

Дизайн полиграфии

 

История и происхождение графического дизайна

 

Как вставить картинку в письмо и написать текст по верху, самостоятельно

 

Что такое флаер, дизайн флаера и его применение.

 

Календарь, куда же без него!

Клипарты, что это и зачем они нужны?

Для чего нужна отрисовка растрового изображения в векторное

Зачем нужна высечка и что это такое?

Текстовый логотип.

Привью

Где найти дизайнера полиграфии?

Как определяется стоимость разработки дизайна?

Нужна разработка дизайна полиграфии!

Принципы дизайна.

Кто такой дизайнер фрилансер?

Портфолио, что это?

Креатив в современной рекламе.

Бесплатный дизайн логотипа

PANTONE Colors + CMYK

Профессиональный полиграфический дизайн как основа успешной рекламы.

Использование графических элементов в логотипе.

Создание эффективной рекламы.

Главное - понять суть проекта

Календарь как эффективное средство Вашей рекламы.

Каждый может быть дизайнером, так ли это?

Печатные материалы как неотъемлемый инструмент маркетинга

Графический дизайн

Немного юмора в картинках на тему дизайна

Почему типография не хочет принимать макеты, сделанные Вами?

Что делает логотип хорошим?

Цвет утверждённого макета сильно отличается от высланного при открытии файла для печати!

Дизайн календарів

Кишеньковий календар

 Настільний календар пірамідка

 Настільний календар пірамідка з перекидними аркушами

 Настінний календар квартальний

 Настінний календар перекидний
Настінний календар плакат

150

250

300

350

400

700

Календар спрадавна служить людині в якості орієнтира в часі дня, тижня, місяця і року, з розвитком технологій людина стала широко використовувати залежність від календаря ще й в естетично рекламних цілях, естетика досягається якісним цікавим дизайном, коли календар приємно взяти в руки і хочеться залишити його на видному місці в якості своєрідного доповнення або елемента дизайну інтер'єру а рекламні цілі досягаються за допомогою, ненав'язливого рекламування своїх товарів і послуг завуальованих в дизайні календаря.


Якісний сучасний календар поєднує в собі три функції, він корисний як календаря яким і є, він естетичний і привабливий з точки дизайну, він є відмінною рекламною площадкою, що допомагає протягом року нагадувати і продавати товар або послугу.


Якщо розумно дотримані всі три функції при розробці дизайну календаря, такий календар стає відмінним сувеніром, подарунком, або товаром для продажу, з гарантією того що його власник обов'язково залишить календар на видному місці, що в цілому позитивно відіб'ється на рекламованих товарах і послугах розміщених в календарі .


Існує безліч типів календарів, всі вони пройшли довгий шлях вдосконалення за своїми формами і габаритами, відсіваючи незручні формати і створюючи нові затребувані формати календарів, ось деякі широко застосовуються стандартні типи календарів:

Кишеньковий календар

 

Невеликого формату, щоб зміг вміститься в кишеню, гаманець, сумочку, барсетку, цей календарик завжди при собі, загальноприйнятий стандартний розмір 100х70мм, із закругленими краями, щоб не заламувалися коли носиш його з собою.


Зображення з логотипом і слоганом розміщують з одного боку, календарну сітку з логотипом і контактами з іншого, але можливі і компроміси ...

Настільний календар пірамідка


Загальноприйнятий формат А4, 297х210мм, складений в трьох місцях таким чином що виходить стійка пірамідка, зазвичай стоїть на робочому столі, ресепшені, будь-який інший горизонтальній поверхні.


Зображення наносяться з обох сторін пірамідки.

Настільний календар пірамідка з перекидними аркушами


Загальноприйнятий формат А4, за принципом звичайної пірамідки але з встановленою пружиною у верхній частині піраміди, на якій тримаються перекидні листи календаря, як і звичайна пірамідка, цей календар ставиться на горизонтальні поверхні.


Зображення наносяться з обох сторін пірамідки а також на перекидні листи.

Настінний календар квартальний


Стандартними розмірами в складеному вигляді прийнято вважати А4, А3 формати паперу, звичайно це чотири листи скріплені між собою пружиною, до нижніх трьом на пружини кріпляться листи з календарними сітками.


Сюжетне зображення наноситься на верхній лист квартального календаря а також видимі ділянки підкладок під календарними сітками.

Настінний календар перекидний


Стандартними розмірами прийнято вважати А3, А2, А1, зазвичай це 13 аркушів (обкладинка і 12 місяців), скріплених на пружину, розміщення може бути як вертикальним так і горизонтальним, такий календар зазвичай кріпиться до стіни або іншої вертикальної поверхні.


Зображення наноситься з одного боку, за принципом сюжетна ілюстрація і календарна сітка.

Настінний календар плакат


Стандартними розмірами прийнято вважати один лист формату А4, А3, А2, А1, А0, такий календар кріпиться до стіни або іншої вертикальної поверхні.


Сюжетне зображення, як і річна календарна сітка, розміщуються з одного боку.

 

Це тільки основні стандартні види календарів, серед них існує велика кількість різноманітних форматів і форм, (наприклад, настінний календар плакат, може бути: А4, А3, А2, А1, так і будь-якого іншого не стандартного але потрібного саме вам формату або форми) , до того ж завжди можна придумати що те нове, що виходить за рамки стандартів і класичних форм, але це автоматично призводить до подорожчання виробництва таких календарів, іноді настільки що пропадає всякий сенс у виробництві подібних календарів і тільки деякі можуть дозволити собі таку розкіш.

Розробка дизайну календаря

Для того щоб приступити до розробки дизайну календаря, розрахувати його вартість і терміни необхідно детально ознайомиться з майбутньою роботою, чітко розуміти поставлені завдання та обсяги робіт.

Необхідно знати для якого типу календаря буде розроблятися дизайн, з узгодженням точних розмірів, які матеріали будуть надані замовником і в якому технічному стані, почути всі побажання до майбутнього дизайну календаря якщо такі є.

Після детального ознайомлення з майбутнім проектом (враховуючи всі вислані матеріали а також побажання до майбутнього дизайну календаря), буде озвучена остаточна вартість розробки дизайну календаря а також необхідні терміни на виконання цієї роботи.

В обумовлені терміни вам надаються ескізні варіанти дизайнів календаря.

Вибираєте найбільш влаштовує вас варіант календаря з наданих начерків при необхідності в нього вносяться коригування та доробки, до затвердження макета.

Після затвердження, макет календаря підготовляється для друку, згідно висланому вами тих завданням (тих завдання до надаваних макетах, надає друкарня, яка займатиметься друком вашого календаря), при відсутності технічного завдання, макет підготовляється згідно з загальними правилами підготовки макету для офсетного друку та макети передаються вам, (спосіб передачі макету обмовляється індивідуально, звичайно, це передача файлів через файлообмінники).

Звернеться за консультацією або зробити замовлення з розробки дизайну календаря, Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку, або зв'язавшись зі мною будь-яким зручним для Вас способом з розділу контакти, також проконсультуватися за допомогою телефонів зазначених в шапці і підвалі цього сайту, консультація безкоштовна:)

Переглянути вже виконані роботи в портфоліо дизайн календарів >>

Вартість розробки дизайну календаря

Вартість на розробку дизайну зазвичай розраховується індивідуально за винятком фіксованої початкової вартості на розробку певних макетів з наданням замовником всіх необхідних для розробки макету матеріалів.
По суті замовник надає повний пакет матеріалів в хорошій якості для створення з них дизайн макета календаря, від дизайнера потрібно красиво все оформити графічно і заверстаним наданої текстовою інформацією в потрібних обсягах.
Зазвичай такий пакет наданої інформації містить у собі: логотип у векторному форматі (ai, eps, pdf, cdr), фотографію або фотографії в хорошій якості, необхідну текстову інформацію, (слоган, контактну інформацію, і тп.), Висловлює свої побажання до майбутнього макету календаря, (якщо такі є).

Розробка дизайну кишенькового календаря, 1-3 робочих дні

Календар стандартного розміру 100х70мм (вертикальний або горизонтальний), при бажанні із закругленими краями, двосторонній, надається 2 варіанти дизайнів зроблених з висланих вами матеріалів, з можливістю внесення 2х незначних правок в обраний варіант, після затвердження макет календаря підготовляється для друку і передається вам.

Розробка дизайну настільного календаря пірамідки, 1-3 робочих дні

Календар стандартного розміру, в розгорнутому вигляді А4, в складеному вигляді один видима область 110 мм, друга протилежна такого ж розміру, можливі два варіанти оформлення дизайнів: а) з одного боку календарна сітка а з іншого графічне наповнення, б) календарна сітка з обох сторін за принципом 6ть місяців з одного боку 6ть з іншого, графічне наповнення також з обох сторін.

Надаються 2 варіанти дизайнів зроблених з наданих замовником матеріалів, з можливістю внесення 2х незначних правок в обраний варіант, після затвердження макет календаря підготовляється для друку і передається вам.

Розробка дизайну настінного календаря плаката, 1-3 робочих дні

Календар стандартного розміру на вибір А4, А3, А2, під друк з одного боку, (вертикальний або горизонтальний), надається 2 варіанти дизайнів зроблених з висланих вами матеріалів, з можливістю внесення 2х незначних правок в обраний варіант, після затвердження макет календаря підготовляється для друку і передається вам.

Розробка дизайну настінного квартального календаря, 2-4 робочих дні

Календар стандартного розміру на вибір А4, А3, розробляється односторонній дизайн для шапки і смужки трьох підкладок, (вартість розробки дизайнів календарних сіток в даній роботі не враховується і при необхідності виготовити свій дизайн для календарних сіток робота обговорюється індивідуально), надається 2 варіанти дизайнів шапки квартального календаря і 3х підкладок зроблених з висланих вами матеріалів, з можливістю внесення 3х незначних правок в обраний варіант, після затвердження макет квартального календаря підготовляється для друку і передається вам.

P.S. Велика частина друкарень пропонують свої архівні календарні сітки, які заздалегідь були віддруковані великим тиражем так виходить набагато дешевше і швидше ніж замовляти індивідуальну друк усіх календарних сіток для календаря, і від замовника вимагається надати тільки готові макети по шапці і трьом підкладкам, після чого друкарня віддрукує потрібний тираж і зробить збірку квартальних календарів з обраної вами календарною сіткою.

Розробка дизайну настільного календаря пірамідки з перекидними аркушами, 3-5 робочих дні

Календар стандартного розміру А4 за типом звичайної пірамідки, але з перекидними аркушами які кріпляться на пружину у верхній частині пірамідки, лицьова частина, 12 місяців, оборот, всього 14 макетів, можливі розміри з нижньої контактної смугою на підкладці або без неї, з 12 листами під односторонній друк або 6 листів під двосторонній друк, ці деталі обговорюється індивідуально.

На розгляд спочатку надаються 2 варіанти дизайнів підкладки і двох аркушів з календарною сіткою, після вибору вподобаного варіанту, інші листи робляться в стилістиці та оформленні обраного варіанту, робота проводиться з наданих замовником матеріалів, з можливістю внесення 2х незначних правок на стадії вибору первинних ескізів і 4х в повний варіант календаря, після затвердження макет календаря підготовляється для друку і передається вам.

Розробка дизайну настінного перекидного календаря, 3-5 робочих дні

Календар стандартного розміру А4, А3, А2, А1, на вибір, розробка дизайну 13 макетів, (обкладинка і 12 місяців), вертикальної або горизонтальної орієнтації, з матеріалів наданих замовником, розробка 2х варіантів дизайну для 2х місяців, вибір вподобаного варіанту з можливістю внесення не більше 3х незначних правок в обраний варіант і розробка залишився календаря в обраній стилістиці і подачі матеріалу з можливістю внесення 5ти незначних правок, після затвердження макет календаря підготовляється для друку і передається вам.

* Вказані орієнтовно попередні терміни на розробку дизайну календарів, які можуть змінюватися і які безпосередньо залежать від завантаження по роботах на момент надходження замовлення.

** + 50% до вартості за кожен додатковий варіант календаря, понад позначеного ліміту.

*** + 25% до вартості за кожну додаткову правку, понад позначеного ліміту правок.

Розробки дизайнів календарів за яким замовник не надає графічні матеріали, робота розраховується індивідуально в залежності від складності поставленого завдання а також специфіки майбутньої роботи.

За всіх питаннях ви можете звернутися до мене будь-яким зручним для вас способом відвідавши розділ контакти.


 Розробка дизайнів календарів

Розробка дизайнів календарів